فروش لوستر
خانه / آباژور / خریدار آباژور جدید در بازار تهران

خریدار آباژور جدید در بازار تهران

 خریدار آباژور جدید در بازار تهران با قیمت بسیار استثنائی باعث فروش بیشتر این محصول نیز شده است آباژور در دکوراسیون منزل کاربرد بسیاری دارد افراد بسیاری از آباژور در اتاق خواب خود استفاده می کنند زیرا آباژور هم به عنوان یک چراغ خواب و روشنایی در اتاق از آن استفاده می کنند. 

خریدار آباژور جدید در بازار تهران

آباژور جدید با تنوع رنگی بیش از ۳۰۰ مدل

آباژور جدید با تنوع رنگی بیش از ۳۰۰ مدل آباژور جدید با تنوع رنگ بیش از ۳۰۰ مدل موجود است که شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ و مدل آن را انتخاب کنید آباژورها  زیبایی بسیاری را دارند و به زیبا بودن دکوراسیون اتاق شما کمک بسیاری می کند آباژور در طرح های بسیاری موجود است بعضی از افراد به جای شمعدان ها از آباژور در کنار آینه شمعدان استفاده می کنند زیبایی منزل را دو چندان می‌کند ژانرها در دو پایه کوتاه و بلند موجود است که پایه کوتاه آن رومیزی بوده و می توانید آن را در روی میز کنار تخت خود قرار دهید.  بهتر است آباژور را در رنگ های شاد برای منزل خود انتخاب کنید زیرا رنگ شد باعث دادن روحیه به شما می شود و محیط شما را آرام بخش می کند و اگر از آب وجود برای چراغ خواب استفاده می کنید بهتر است از نور آبی استفاده کنید زیرا نور آبی یک رنگ آرامش بخش برای شما عزیزان است که محیط را برای شما بسیار دلنشین می کند. 

 رنگ آباژور جدید بسیار متنوع است که افراد بتوانند با توجه به سلیقه خود رنگ مورد علاقه آن را انتخاب کنند در انتخاب رنگ آباژور باید دقت فراوانی داشته باشید زیرا باید با دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد. 

عوامل تاثیر گذار در انتخاب آباژور

عوامل  تاثیر گذار در انتخاب آباژور کمک می‌کند تا شما بتوانید محصول را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید طراحی آباژور جدید باعث فروش بیشتر شده است افراد بسیاری از رنگ های شاد برای زیبایی منزل خود استفاده می کنند زیرا رنگ شاد باعث روحیه بهتر برای افراد می‌شود خوب است در منزل از رنگ های شاد و زیبا بسیار استفاده کنید.  آباژور مرغوب قیمت بیش تری دارد زیرا کیفیت آن بسیار بالا می باشد و افراد بسیاری از این آباژور برای تزیین منزل خود استفاده می کنند کیفیت بالای این آباژور برای افراد بسیار مهم است. 

مراحل ساخت بهترین آباژور در بازار

مراحل ساخت بهترین آباژور در بازار مراحل ساخت بهترین آباژور در بازار موجود است که شما می توانید اطلاعات بسیاری در این مورد کسب کنید بسیاری از افراد از آباژور پایه بلند در کنار مبل استفاده می کنند که در انواع ایستاده چوبی برنزی فلزی موجود است. 

آباژور معمولاً از یک پایه و یک کلاهک تسکیل می شود به طوری که لامپ به پایه و وصل شده و کلاهک اطراف لامپ را می پوشاند تا مانع از مشخص شدن لامپ شود بیش تر نور آباژور از بالا و پایین کلاهک خارج می شود. طراحی آباژور های جدید با توجه به تمامی سلیقه ها کمک می کند تا شما هم بتوانید آباژور مورد علاقه خود را بیابید آباژورها دارای سرپیچ معمولی هستند که شما بتوانید از راحت تر استفاده کنید. 

طراحی چشم نواز آباژور های جدید

 طراحی چشم نواز آباژورهای جدید دیدنی هستند و بسیار قشنگ که ما به شما عزیزان توصیه می‌ کنیم حتماً آباژور برای زیبا کردن و نما دادن به منزل خود خریداری کنید. در هنگام خرید آباژور باید به نکاتی توجه داشته باشید ما مهم ترین نکات کاربردی برای تهیه آن را در اختیار شما قرار می دهیم تا در هنگام خرید بتوانید انتخاب به راحتی داشته باشید در خرید آباژور باید بدانیم انتخاب سبک و نوع روشنایی مناسب هر آباژوری هر چند ممکن است در نگاه اول چندین تاثیرگذار در محیط به نظر نرسد ولی با دقت می توان تاثیر غیرقابل انکار شراب را در زیبایی و دکور مشاهده کرد. 

تفاوت آباژور کلاسیک یا مدرن چیست؟

تفاوت آباژور کلاسیک یا مدرن چیست؟تفاوت آباژور کلاسیک یا مدرن در این است که مدل کلاهک و جنس کلاهک آن با یکدیگر متفاوت است بسیاری از آباژور کلاسیک استفاده می‌کنند زیرا جنبه کاربردی دارد آباژور کلاسیک جنبه تزیینی و زیبایی در دکوراسیون دارد از آباژور ها علاوه بر روشتایی شب می توان به عنوان یک مجسمه دکوری استفاده کرد و اما آباژور مدرن را بیشتر با پایه ایستاده استفاده می‌کنند زیرا زیبایی بسیاری به منزل می دهد قطعات آباژورها با یکدیگر متفاوت نبوده و اجزای انواع آباژور شامل چندین قطعه اصلی و فرعی می شود لامپ کلاهک بدنه و سیم برق جز اجزای اصلی و هارپ سرپیچ لامپ قفل هارد لبه گلدانی گردن بدنه لوله نای شکل و پایه جز اجزای فرعی هستند در آباژورهای ایستاده معمولاً بدنه طول بلندتری دارد. 

 آباژور مدرن دارای کلاهک گرد می باشد و از آن در کنار سالن استفاده می شود که قیمت آن ها با یک دیگر متفاوت است رومیزی قیمت مناسب تر و ارزان تری دارد ولی آباژور های کلاسیک قیمت گران تری به نسبت بقیه آباژور ها دارد. 

نوع جنس انواع آباژور

نوع جنس انواع آباژور با یکدیگر متفاوت است.  بسیاری از آباژور ها بدنه آن چوبی است و بعضی از آنها بدنی آن ام دی اف است و بسیاری از آباژور ها جنس کلاهک آن و پارچه آن با یکدیگر متفاوت است بعضی از آباژور ها از جنس برنز هستند که به نسببت به بقیه آباژور ها قیمت بالاتری دارند قابل توجه است که ارتفاع آباژور ها با یکدیگر متفاوت است از ارتفاع ۵۰ سانتی متر می باشد تا ارتفاع ۱۵۰ سانتی متر قطر و یا عرض این محصول از ۲۰ شروع شده و تا ارتفاع قسمت بالا ۶۵ سانتی متر موجود است جنس محصول با یکدیگر متفاوت است بدنه بعضی از آباژورها تمام برنج یا آبکاری طلایی و لاله ها و آویز های کریستال می باشند. جنس آباژور ها با یک دیگر متفاوت است. 

افراد بیشتر روشنایی زندگی شان را به صورت چراغ و لوستر گزینش می‌کنند و در کنارش از آباژور بیشتر به عنوان وسیله ای دکوری بهره می جویند نکته اول برای زیباتر نشان دادن آباژور باید رنگ و فرم آباژور را متناسب با جنس مبلمان رنگ آمیزی آن انتخاب باید دقت کنید که در هر گوشه ای از اتاق نشیمن که احساس تاریکی و یک نواختی دارید می‌توانید از یک آباژور مناسب استفاده کنید و به این ترتیب فضای اتاق نشیمن را بزرگتر کنید در پذیرایی بهتر است از آباژور های ایستاده استفاده کنید زیرا نمای اتاق را زیباتر نشان می دهد نکته دوم که باید توجه داشته باشید آباژور اتاق نشیمن باید به طوری باشد که هم تزیینی باشد و هم نور کافی داشته باشد و شما می توانید از آباژور رومیزی استفاده کنید باید طوری باشد که هم در مواقع خاموش بودن و هم در مواقع روشن بودن زیبا به نظر برسد در هر حالتی زیبایی خودش را حفظ کند اما نکته سوم که باید به آن توجه داشته باشید باید دانست در صورتی که مبلمان خانه شما مدرن است بهتر است از آباژور هایی با سبک مدرن استفاده کنید و در صورتی که فضای خانه شما و دکوراسیون آن سنتی و کلاسیک است از آب وجور های مخروطی و پارچه ای استفاده کنید پس از دکوراسیون منزل را در ذهنتان بسپارید. 

مرکز خرید آباژورهای جدید با کیفیت مرغوب

مرکز خرید آباژورهای جدید با کیفیت مرغوبمرکز خرید آباژور های جدید با کیفیت مرغوب با قیمتی بسیار عالی و مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که کیفیت آن ها مناسب بوده و جنس بدنه آن بسیار قوی است که شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید سرپیچ آن معمولی می باشد و بهتر است از لامپ های ال ای دی با نور آفتابی و یا رنگی استفاده کنید که در شب به منزل و یا اتاق شما زیبایی ببخشند. 

در مرکز خرید اطلاعات تمامی آباژورها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند آباژور مرغوب بتوانند با قیمتی بسیار مناسب و عالی تهیه کنند. 

اگر شما در رختخواب کتاب می خوانید باید از نوری استفاده کنید که به کتاب بتابد این آباژور ها را متناسب و ترجیحا در رنگ های نه چندان روشن به رنگ های کرمی شکلاتی استفاده کنید که چشمان شما را اذیت نکند. 

کمک می کند شما با توجه به اتاق خواب خود و یا اتاق پذیرایی آن را انتخاب کنید که دارای سه پایه متفاوت است که بستگی دارد شما در کجا بخواهید از آن استفاده کنید. همه آباژورها تک لامپ هستند


آباژور های ایستاده در خانه یکی از بهترین و شیک ترین وسایل در دکوراسیون اتاق می باشد بیشتر افراد به دکوراسیون اتاق خواب اهمیت بسیاری می دهند و همیشه به دنبال مدل های بسیار شکیل و زیبا هستند و از وسایل های داخل اتاق آباژورهای که از وسایل هایی است که هم برای شیک و زیبا کردن دکوراسیون استفاده می شود و هم کاربرد بسیاری در اتاق دارد ممنون از آباژورهای استفاده می‌کنند که در کنار تخت روی میز ها قرار دارد اما افرادی که اهمیتی به دکوراسیون اتاق خواب دیدن همیشه از بهترین یک ترین وسایل استفاده می کنند.

 آباژور را فقط می توان روی میز قرار داد در کنار تخت اما مدل‌ های ایستاده آن طوری است که می توانید هر کجا از اتاق‌ها که خواستید آن را قرار دهید تا علاوه بر کاربردی که در خانه دارند باعث زیبای خانه نیز می‌شوند در گذشته به دلیل کمبود وسایل تزیینی و دکوری یک اتاق خواب ساده درست می کردند اما امروزه انواع وسایل دکوری و تزئینی و طراحی و ساخته شده است که هم کاربرد زیادی در خانه ها دارد که می‌توان از آنها استفاده استفاده کرد نمونه از آباژور ها هستند در انتخاب وجود دقت کنید تا مدل های شیک و زیبای آن را انتخاب کنید معمولا در اتاق خواب از نور آفتابی استفاده می کنند دلیل آن نیز آرام بخش بودن این نوع از پس در هنگام خرید آباژور سحر کنید مدل های آبی رنگ آن که نور آبی دارند استفاده کنید. 


همه آباژور ها تک لامپ هستند سیم آن ها معمولاً بین یک مترو نیم تا سه متر است که بستگی به مدل آباژور دارد معمولاً نور آباژور از بالا و یا پایین آن خارج می‌شود و مانع از مشخص شدن لامپ می شود لامپ و پایه وصل شده و کلاهک اطراف لامپ را می پوشاند. 


نواع آباژور کلاسیک را می توانید از سایت ما بسیار راحت خریداری کنید ما در کنار آباژور های خود قیمت آن را درج کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید زیرا قیمت آن برای بعضی از افراد بسیار مهم است و می‌توانند با توجه به بودجه مالی خود انتخاب کند که انواع مختلفی دارد از جمله ایستاده و رومیزی که بیشتر در اتاق خواب ها قابل استفاده هستند و بعضی از افراد بسیار به این موضوع اهمیت دادند و آن است استفاده می‌کند و مشخصات فنی این آباژورها می‌توان جنس بدنه آن از و صرف میشه از نوع ساده است که لامپ های ساده به آن می خورد و می توان از آن استفاده کرد به طرح از نور آبی استفاده کنید زیرا بسیار آرام بخش است و باعث می‌شود شما آرامش خاصی داشته باشید. 

آباژور به دلیل دکور بودن آن این است که بسیاری از افراد از آن برای تغییر دکوراسیون و نما دادند به اتاق خود از آن استفاده می‌کنند و جنس آن ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند که مرغوبیت این کالا باعث فروش بیشتر آن شده است و افراد بسیار از آباژور های اسپرت برای منازل خود خریداری می‌کند. 

توضیحات عنوان اصلی


قیمت نهایی آباژور مدرن اندکی امروز ها افزایش داشت است و این آباژورها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که افراد می‌توانند برای تغییر دکوراسیون منزل خود از این آباژورها استفاده کنند آباژور ها در انواع و مدلهای بسیار مختلف و متفاوت موجود است که افراد می توانند با توجه به سلیقه خود آنها را خریداری کنند. و قیمت نهایی آنها بستگی به مدل آنها دارد. 


آباژور بیش تر در اتاق نوعروسان و کودکان دیده می شود حکم چراغ خواب را دارد و زیبایی بسیاری دارد که افراد بسیاری از این آباژورها خریداری می‌کنند آباژورها دارای پایه کوتاه متوسط و بلند هستند که افراد می‌توانند با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب کنند آباژور اسپرت دارای یک دور پیچ ساده است که برای کودکان بیشتر طرح های کارتونی دارد با اتاق آنها بسیار زیبایی می بخشد و آباژور های اسپرت بزرگسالان که دارای طرح های بسیاری است و طرح‌های آن اکثر ان ساده است که افراد می توانند به راحتی این نوع آباژور را انتخاب کنند. 


جنس اکثر آباژور ها چوبی است و ارتفاع آنها از ۳۰ سانت شروع میشود و وزن آنها از یک کیلوگرم تا ۵ کیلوگرم است مناسب برای اتاق خواب و پذیرایی می باشد قابلیت تعویض لامپ را دارد و کشور سازنده آن هم ایران است. آباژورها کلاه پارچه ای و یا مخمل است. امروزه بیش تر آباژور ها را متناسب با مبلمان خریداری می کنند زیرا این وسیله نقش زیبایی منزل را دارد‌. 

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه آباژور پذیرایی با کیفیت مناسب

آباژور پذیرایی، یکی از وسایل لوکس در دکوراسیون منزل می باشد که، در بازار انواع و اقسام آن با انواع کیفیت ها و قیمت ها ی مختلف موجود می باشد. هر فرد یا خریدار می

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ