فروش لوستر
خانه / لوستر / خرید لوستر پذیرایی با قیمت مناسب

خرید لوستر پذیرایی با قیمت مناسب

فضاهای موجود در منازل و ساختمان ها توسط لوستر های مناسب و با کیفیت در بازار به فضاهای شیک و زیبا تبدیل می شوند.

لوستر پذیرایی  وسیله ای می باشد که برای تزئین کردن مکان مورد نظر و همچنین نور پردازی آن مکان استفاده می شود .

خرید لوستر پذیرایی با قیمت مناسب

معرفی انواع لوستر پذیرایی

معرفی انواع لوستر پذیرایی

زمان قدیم نیز از لوستر برای زیبایی منازل خود استفاده می کنند که این لوستر دو عدد چوب  به صورت ضربدری و با قرار دادن تعدادی شمع در انتهای هر کدام از شاخه ها درست می شود ، این لوستر ها بسیار ساده می باشند به همین علت این لوسترها در مکان های مهمی چون مسجد و کلیساها کاربرد دارد و نصب می شود.

با گذشت زمان در قرن هجدهم لوسترها به صورت شیشه ای تولید شدند و از طرح هایی چون برگ و گل و عناصر دکوراتیو به بازار عرضه گشتند.

وقتی که در جهان الکتریسیته و لامپ های حبابی اختراع شدند باعث شد که شکل و طرح لوستر ها نیز تغییر کند .

یکی از انواع لوستر پذیرایی می توان لوستر آتلانیس نام برد که این لوستر شکلش به صورت موج های اقیانوس می باشد و از صدها زنجیر نیکلی ساخته شده است که دور این لوستر را پوشانیده اند و مانند موج های اقیانوس پس از اوج به سمت پایین نزول می کنند.

لوستر پذیرایی مناسب با سبک پذیرایی منزل باشد که اگر منزل مورد نظر دارای سبک خیلی جذاب و شیک و کلاسیک باشد باید از لوستر دارای طرح کلاسیک استفاده شود که اگر از طرح دیگری استفاده کنیم موجب کاهش زیبایی و جذابیت خانه می شود که در این روز ها مردم در اتاق خواب ها از آباژورها ، چراغ های دیواری ، چراغ های ایستاده و لوسترهای سقفی استفاده می شود ، یکی از موارد مهم در انتخاب لوستر به ما کمک می کند ست بودن لوستر با کاغذ دیواری می باشد.

لوستر ها باید مانند مکان ها که آرامش شخص را ایفا می کنند نیز لوستر ها آرامش شخص را ایفا کنند و نقش بسیار مهمی در انتخاب لوستر می تواند داشته باشد.

انواع لوستر که می توان نام برد عبارت هستند از : لوستر سقفی ، لوستر ریسه ای ، لوستر پذیرایی ، لوستر نشیمن ، لوستر دیواری  و ….که هر کدام از این انواع لوستر ها برای مکان های مختلفی استفاده می شوند و متناسب با هدفی که قرار است از این انواع لوستر استفاده شود این انواع لوسترها کاربرد های مشخصی دارند.

ارزیابی کیفیت لوستر پذیرایی

ارزیابی کیفیت لوستر پذیرایی

لوستر پذیرایی دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشد که توسط این ویژگی ها و مشخصات می توان در ارزیابی  کیفیت لوستر پذیرایی  موفق باشیم.

لوستر اندازه های مختلف و طرح ها و ویژگی های مختلفی دارند.

ویژگی لوستر پذیرایی عبارت هستند از :سبک ، مدل و رنگ دکوراسیون پذیرایی و شکل ظاهری منزلمان را توجه داشته باشیم و خرید لوستر خود را انجام دهیم و همچنین متناسب با سبک پذیرایی و فضایی که در دسترس داریم و این فضا چه میزان روشنایی لازم دارد برای خرید لوستر بسیار مهم می باشد.

خرید براساس میزان روشنایی اگر باشد باید به میزان روشنایی لازم برای فضای پذیرایی و کوچک و بزگ بودن فضای پذیرایی توجه کنیم که اگر پذیرایی کوچک باشد به تعداد لامپ کمتری برای روشنایی نیاز داریم و اگر بزرگ باشد محیط پذیرایی به تعداد لامپ  بیشتری برای روشنایی لازم خواهیم داشت .

تعداد لوستر یا تعداد لامپ براساس نور دهی لوستر و تناسب لوستر با فضایی که لوستر قرار است در آنجا نصب شود تعیین می شود.

لوستر ها نیز مانند بقیه محصولات از نظر کیفیت درجه بندی می شوند که متناسب با ویژگی ها و مشخصاتی که گفتیم لوستر در درجه یک یا درجه دو یا درجه سه و …قرار می گیرند.

ویژگی های لوستر پذیرایی خوب

ویژگی های لوستر پذیرایی خوب

لوستر پذیرایی خوب لوستری می باشد که متناسب با سبک منزل انتخاب شود انواع سبک عبارت هستند از :سنتی ، مدرن و صنعتی و همچنین متناسب با میزان فضایی که در اختیار داریم برای نصب لوستر باید انتخاب کنیم تا یک لوستر پذیرایی خوب داشته باشیم که اگر فضایی که قرار است لوستر در آنجا نصب شود کوچک باشد تعداد چراغ کمتر و شاخه کمتر لازم است و اگر این فضا بزرگ باشد تعداد چراغ و شاخه ها نیز متناسب با آن زیاد باشد و همچنین می توانیم متناسب با هدف خرید لوستر پذیرایی بتوانیم لوستر پذیرایی مناسب و خوب خود را خرید کنیم ، اگر هدف از خرید لوستر روشنایی باشد باید به تعداد شاخه ها و لامپ ها توجه شود تا لوستر مناسب خریداری کنیم و اگر هدف ما تنها تزئین کردن فضایی از منزل باشد باید به طرح و رنگ و سایز و اندازه آن توجه کنیم که اگر سقف پذیرایی کوتاه تر باشد باید سایز و اندازه لوستر پذیرایی متناسب با آن کوتاه تر باشد و اگر بلند باشد سقف پذیرایی باید از لوسترهای پذیرایی که دارای سایزه و اندازه های بلند هستند مورد استفاده قرار گیرد.

در قدیم مردم می پنداشتند که لوستر تنها برای تزئین مکان هایی که قرار است لوستر در آنجا نصب شود استفاده می شوند، ولی امروزه لوستر برای نور پردازی مکان هایی که قرار است لوستر در آنجا نصب شود نیز استفاده می شود به همین علت به نور لازم برای فضایی که لوستر قرار است در آنجا نیز نصب شود توجه می کنیم و متناسب با نور لازم تعدادشاخه ها و تعداد چراغ های لوستر متغییر است.

مراکز عرضه انواع لوستر پذیرایی

مراکز عرضه انواع لوستر پذیرایی

مراکز تولیدی و عرضه فراوانی در سطح کشور وجود دارد که دارای طرح ها و رنگ ها و سایز های متفاوتی دارند و به راحتی نیاز مردم را رفع می کنند .

نکاتی که باید مردم در هنگام خرید لوستر توجه کنیم :یک: ارتفاع فضایی که قرار است لوستر در آن فضا نصب شود باید توجه داشته باشیم که اگر فضای لازم دارای ارتفاع کمتری باشد باید از خرید و نصب لوستر در آنجا خودداری کنیم ، دو: همچنین باید به متراژ فضایی که قرار است در آنجا لوستر نصب شود توجه کنیم ، سه:لوستر باید متناسب و هماهنگی لازم با وسایل خانه و سبک خانه و دکوراسیون منزل و یا هر جایی دیگر دارا داشته باشد ، حال این نکات و مشخصات به مردم کمک می کند تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوند چون تعداد لوستر ها با طرح و سایز و ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارد و باعث می شود مردم در هنگام خرید دچار اشتباه شود.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لوستر کلاسیک ارزان قیمت

تا چندی پیش لوستر ها در هر مکانی‌ نماد سرمایه  داری‌‌ و زندگی لوکس و تجمل  بودند و علت آن قیمت بالای‌ لوستر ها و همچنین ورود آن از کشور های خارجی بود

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ