فروش لوستر
خانه / آباژور / فروشنده معتبر آباژور ترکیه ای با قیمت ارزان

فروشنده معتبر آباژور ترکیه ای با قیمت ارزان

آباژور ترکیه ای یک نوع لامپ برای اتاق خواب یا اتاق نشیمن یا هر محیطی در خانه است که دارای درپوش پرده ای است که می تواند از پارچه یا پلاستیک یا شیشه باشد، که معمولاً مات است و شدت نور را کاهش داده و رنگ را ملایم می کند.  

 

فروشنده معتبر آباژور ترکیه ای با قیمت ارزان

شکل فیزیکی آباژور ترکیه ای را چگونه انتخاب می کنیم؟

شکل فیزیکی آباژور ترکیه ای را چگونه انتخاب می کنیم؟انواع مختلفی از آباژورهای ترکی وجود دارد و هر دو آنها دست ساز و صنعتی هستند. این لامپ های رومیزی کاملاً دست ساز بوده و با نهایت دقت و ظرافت ساخته شده است. این مدل لامپ رومیزی از ارتفاع ۱۸۰ سانتی متر و وزن آن ۸۰۰ گرم است. لامپ رومیزی مرجان شیشه ای کامل است و با استفاده از آن بدون هیچ گونه ماشین آلات آینه کاری شده است. لازم به ذکر است که چراغ های ترکی نیز به عنوان چراغ های عثمانی معروف هستند. این چراغ ها در سالهای اخیر از تزئینات کاخ های قدرتمند سلطان الهام گرفته اند. آنها مظهر رنگ فرهنگ عثمانی هستند. تکه های کریستالی روشن، در اندازه های مختلف که اشکال جذاب و شکل های گرد را در چراغ ها ایجاد می کنند. این آباژور نوعی آباژور ترکی است.

ساختار انواع آباژور در ایران

لامپ ها یکی از محبوب ترین وسایل تزئینی در منزل یا فضای داخلی هستند. قطعات لامپ در تقریباً در همه مدلها معمولاً شامل یک پایه و درپوش هستند. در زیر کلاه یا لامپ لامپ قرار داده شده است. بیشتر نورهایی که توسط لامپ در لامپ ساخته شده از بالا و پایین ایجاد می شود، محیط پیرامون را روشن می کند. آباژورها به صورت جدول هستند و مطابق اندازه آنها ایستاده اند. در ادامه با اجزای آباژور برخورد خواهیم کرد. قسمتهای چراغ لامپ شامل: انتهای لامپ، چنگ، لامپ، سوکت لامپ، انتهای چنگ، لبه گلدان، گردن لامپ، شافت یا کلاه، تراشه، پایه، بدنه و سیم برق

پایه: تمام وزن آباژور روی پایه قرار دارد و آنها معمولاً دارای یک سطح بزرگ هستند تا به خوبی تعادل خود را حفظ کنند. کف پایه طوری ضد لغزش ساخته شده است که به راحتی روی سطح نمی لغزد و به خوبی می ایستد. انواع آباژورها:

آباژور ایستاده: این نوع آباژور معمولاً در گوشه و کنار مبلمان استفاده می شود. با این وجود، قرار دادن این دستگاه کاملاً سلیقه ای است.

آباژور رومیزی: همانطور که از نام آن پیداست، این مدل در جدول قرار می گیرد. این نوع آباژورها پایه کوتاه دارند و معمولاً روی میز تلویزیون یا میز قرار می گیرند.

اجزای آباژور:

اجزای اصلی: لامپ، کلاه، بدنه و سیم برق

اجزاء فرعی: سر لامپ، چنگ، قفل چنگک، لبه گلدان، گردن بدن، لوله تراشه و پایه. لازم به ذکر است که در لامپهای ایستاده، طول بدن طولانی تر خواهد بود.

بدنه: قسمت دیگری از انواع مختلف لامپ ها بدنه ای است که اشکال و تصاویر مختلفی دارد. بدنه لامپ ها مواد کلی آنها را تعیین می کند، آنها به صورت کشیده، منحنی، گرد و غیره ساخته می شوند و جنس بدنه نیز از مواد مختلفی همچون پلاستیک، فلز، آلیاژ، سنگ، برنز، کریستال و غیره ساخته می شود. معمولاً سنگین ترین قسمت آباژور بدنه آن است. در نوع ایستاده، این بدن طولانی تر است و معمولاً به شکل فیزیکی آباژور و لوله های بلند و خمیده ساخته می شود.

لوله تراشه: اکثر آباژورها برای حفظ ساختار آباژور، یک لوله باریک و بلند در بدن خود دارند.

لبه گلدان: یک لبه گلدان در بالای بدنه قرار دارد که شکل آن با نام آن شناخته شده است و بدن را از قسمت بالایی لامپ جدا می کند.

هارپ: هارپ یک محفظه U شکل است که لامپ را احاطه کرده و قسمت بالای کلاه را به بدن و گردن لامپ وصل می کند.

سوکت یا پیچ: لامپ بسته شده و در سوکت قرار داده شده است. لامپ ها می توانند از هر نوع، مانند تنگستن، مصرف معمولی یا کم برخوردار باشند.

کلاه: ورق، درپوش یا سایبان پارچه محافظ، پلاستیکی، توری یا سایر مواد است که در اطراف لامپ قرار می گیرد و نور مستقیم لامپ را به بالا و پایین آباژور کنترل و هدایت می کند. معمولاً در لامپ های رومیزی قسمت پایین کلاه گسترده تر است تا بیشتر نور را به سمت پایین هدایت کند به طوری که نور کافی برای مطالعه و کار روی میز وجود دارد. در انواع ایستاده بسته به نوع سبک چراغ، ممکن است درپوش گردتر، بازتر باشد و اشکال هندسی متفاوتی داشته باشد.

دارنده بالا: در قسمت بالا قفل و نگهدارنده ای وجود دارد که ساختار کلاه را به چنگال وصل کنید. بعضی مواقع مجبور می شویم چراغ های چراغ را به دلیل آسیب یا از بین رفتن برخی از قسمت ها تعویض کنیم. اما شما می توانید یک قطعه جدید را بدون نیاز به خرید یک آباژور خریداری کنید. شرکت شکوه نور آماده است تا در تهیه قطعات و انتخاب آباژورها در کنار مشتریان خود باشد. انواع آباژورهای موجود در بازار:

آباژورهای ایستاده مدرن: این آباژورها در انواع مختلف و در عین حال زیبا طراحی شده اند و با توجه به طراحی داخلی فضا، نمونه های مختلفی از آنها قابل استفاده است. آباژورهای مدرن کنار هم، چراغهای ایستاده مدرن، آباژورهای ایستاده بلند و آباژورهای سالن کوتاه برخی از محبوب ترین مدلهای این چراغها هستند. اندازه این چراغ ها قابل انتخاب است و طبق سفارش طراح دکوراسیون می توان از هرکدام از آنها استفاده کرد.

آباژور ایستاده مدرن در کنار مبلمان: آباژور ایستاده مدرن در کنار مبلمان به عنوان رایج ترین و پرکاربردترین لامپ تزئینی شناخته شده است که در اتاق خواب ها، سالن ها، اتاق های نشیمن و حتی در هتل ها و مسافرخانه ها استفاده می شود. باش بعضی از آنها از فلز ساخته شده و بعضی دیگر از چوب یا پلاستیک خشک ساخته شده اند. طرح هایی مانند لامپ های درختی یا لامپ های سه لامپ و دو عدد از آنها در بازار موجود است.

لامپ های ایستاده مدرن پایه بلند: پایه بلند و ارتفاع بالاتر از سرویس مبلمان مهمترین ویژگی این لامپ های شیشه ای است. در حقیقت، ارتفاع این چراغ ها به گونه ای است که می تواند یک یا چند مبل سرویس مبلمان را پوشش دهد. در این چراغ ها از طرح های فانتزی یا سه پایه استفاده شده و طراحی آن مطابق دکوراسیون داخلی اتاق انتخاب شده است. به عنوان مثال، در یک اتاق نشیمن، ممکن است از نمای چوبی استفاده شود، یا پایه یک آباژور بلند قد بلند ممکن است از فلز با طرح چوبی ساخته شود.

آستین کوتاه ایستاده کوتاه: ارتفاع کمتری نسبت به آباژورهای پایه بلند و هماهنگی با ارتفاع سرویس مبلمان از مهمترین ویژگی های لامپ های ایستاده پایه کوتاه است. در این چراغ ها، نحوه تابش نور از یک طرف یا پایین لامپ ممکن است و طراحی آن برای مصارف داخلی بسیار مهم است. این چراغ ها معمولاً تک پایه هستند و مدل های سه پایه آنها بسیار محدود است. استفاده در اتاق خواب یا اتاق هتل ها و مهمانخانه ها می تواند بیشترین استفاده را از این چراغ ها داشته باشد.

آباژور ایستاده اتاق نشیمن: طراحی این گروه از آباژورها بسیار فانتزی و شیک است و معمولاً برای سرویس مبلمان کلاسیک و سرویس مبلمان سلطنتی استفاده می شود. طرح های پیچیده و براق با نور مستقیم یا جانبی مهمترین ویژگی های این چراغ های تزئینی هستند. معمولاً طراحان و تولید کنندگان این چراغ ها سعی در افزایش تنوع محصولات خود دارند و می توان از دو یا سه چراغ به طور هم زمان استفاده کرد و روشنایی آنها را در جهات مختلف اختصاص داد. 

مدل های مختلف آباژور ترکیه ای

مدل های مختلف آباژور ترکیه ایانواع آباژور ترکیه ای نیز مانند سایر آباژورها طرح های مختلفی دارند. برای ساخت تابلوهای لامپ، مواد مختلفی از جمله فلز، چوب و غیره استفاده می شود مدل آباژورهای چوبی از طراحی منحصر به فرد و خاصی برخوردار است و علاوه بر نورپردازی منزل می تواند باعث جذابیت بیشتر آن شود. دکوراسیون داخلی مهم است. طراحی نورپردازی برای دکوراسیون منزل بسیار مهم است و اگر می خواهید نور مناسبی برای فضای خانه خود تهیه کنید، باید در انتخاب آباژورها حساس و مراقب باشید. آباژورهای چوبی انواع طرح های شیک و متنوعی دارند و آنها از نوع لامپ های مخصوصی هستند که در مدل های متنوعی مانند میز و رومیزی و پایه های موجود در این طرح وجود دارد، آباژورهای چوبی به صورت کلاسیک و مدرن طراحی شده اند و شما می توانید مطابق سبک دکوراسیون داخلی منزل شما. آباژورهای مدرن و فانتزی یک انتخاب مناسب و ایده آل برای دکوراسیون داخلی مدرن است. لامپ های با طرح سلطنتی و کلاسیک برای دکوراسیون داخلی کلاسیک مناسب تر هستند.

رنگ بندی متفاوت آباژور ترکیه ای

تنوع رنگ بندی آباژورهای ترکیه بسیار بیشتر از سایر آباژورها است. پیدا کردن بهترین مکان برای قرار دادن آباژورها می تواند بسیار مشکل باشد و شما را درگیر کند. این وسیله به عنوان نوعی روشنایی پنهان در دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین باید در نقطه‌ای از دکوراسیون قرار گیرد که توجه بیشتری را به خود جلب کند و باعث ایجاد نور بیشتری در آن نقطه کانونی شود. برای انتخاب یک آباژور متناسب با فضای شما، سعی کنید از طرحی استفاده کنید که از نظر رنگ با فرش و مبل و رنگ پشت دیوار از طرحی استفاده شود. در این مناطق می توان از لامپ های لمسی استفاده کرد:

گوشه های اتاق نشیمن و در کنار مبلمان منفرد

از جمله مبلمان اتاق نشیمن یا اتاق خواب بین تختخواب و مبل است

کنار تلویزیون اتاق نشیمن

کنار میز توالت و میز ناهار خوری

روی میز کنار تخت

روی آشپزخانه باز

و هر کجا که احساس کردید، به یک آباژور نیاز دارید.

کیفیت ساخت بالای آباژور در ترکیه

کیفیت ساخت بالای آباژور در ترکیهامروزه در تولید لامپ های مختلف مارک های مختلفی وجود دارد. کیفیت آباژور بالا است. این محصولات از فروشنده آباژور تزیینی قابل تهیه است. بسیاری از تولید کنندگان متناسب با نیاز مشتری طراحی شده اند. چشمه نور، آرام، رایکا، دیلیت، مجلل، رستاک، بالیسا، ایکیا، پیرو، حمص، هما، نیک آذین و … مشهورترین مارک های تولید آباژور هستند. نکات مهم در انتخاب آباژورها:

نسبت آباژور به میز: بین آباژور و میز که روی آن قرار می گیرد، باید هماهنگی وجود داشته باشد. این باید کوچک باشد، زیرا باعث می شود لبه های درپوش چراغ جلو بیرون زده و دست یا لباس شما هنگام گذشت به آن بچسبد.

کلاه و اندازه پایه: هیچ الگوی یا استاندارد خاصی برای این اندازه وجود ندارد، زیرا بخشی از آن بستگی به سلیقه افراد و بخشی نیز به انواع سایزهای موجود در بازار دارد.

هماهنگی آباژورها با دکوراسیون منزل: اینکه آباژور شما به سبک مدرن باشد یا کلاسیک بستگی به نوع دکوراسیون منزل شما دارد. به عنوان یک قاعده، دکوراسیون مدرن به آباژورهای مدرن و استوانه ای احتیاج دارد، برای چیدمان سنتی آباژورها و پارچه های مخروطی، حرف اول را می زند. رنگ، مواد و شکل آباژور با مواد و رنگ مبلمان بدون لطف نیست.

زیباترین آباژور های تزیینی موجود در بازار

لامپ ها از نظر زیبایی و تنوع بسیار متفاوت هستند و برای هر سلیقه در دسترس هستند. اگر از ما بپرسید، عملی ترین لوازم جانبی تزئینی در خانه کدام است؟ بدون شک خواهیم گفت: آباژور! علاوه بر اینکه یک عنصر تزئینی خاص و منحصر به فرد در اتاق نشیمن و اتاق خواب است، آباژور. همچنین برای ایجاد نورپردازی در بخشی از اتاق خواب یا فضای اتاق نشیمن بسیار کارآمد است. بنابراین برای استفاده بیشتر از آن، باید لامپ را در مکان مناسبی قرار دهیم. البته یکی از مناسب ترین تابلو های آباژور در کنار میز ناهار خوری است. انواع مختلفی از آباژورهای چوبی، آباژورهای سنگی، چراغهای فلزی، لامپهای آهنی و غیره وجود دارد. در بازار اما بسته به جهت چیدمان دکوراسیون ایران، آباژورهای فلزی و آباژورهای آهنی طرفداران بسیار بیشتری دارند. بیشتر مدل های لامپ های فلزی ساده هستند. که در دکوراسیون های مدرن استفاده می شود. اما با تغییر طرح و رنگ آباژورهای آهنی، می توان آنها را با روحیه دکوراسیون های کلاسیک تطبیق داد. این آباژورها می توانند در طرح ها و رنگ های بی شماری ساخته شوند. زیرا رامند دکور یک مجموعه سفارشی است که با توجه به طراحی مدل اندازه و رنگ پیشنهادی شما، از جنس فولاد و آهن می باشد. آباژورهای زیبای رامند دکور می تواند با نورپردازی جانبی لایه های مختلفی از نور ایجاد کرده و یک منطقه خاص را در پذیرایی شما قرار دهد.

بزرگترین فروشنده آباژور ترکیه با قیمت مقرون به صرفه

بزرگترین فروشنده آباژور ترکیه با قیمت مقرون به صرفهدکوراسیون هر محیط، برداشت های مختلفی را به فرد القا می کند و هر شخص با توجه به سلیقه ها و افکار خود محیط زندگی خود را ترتیب و تزئین می کند. بنابراین، واردات و صادرات کالا در زمینه لوازم تزئینی نیز طیف گسترده ای از کالاها را در بر می گیرد. دریافت کنید به عنوان مثال، یکی از این کالاها لامپ زنی است که از کشورهای مختلف به ایران وارد می شود و سود زیادی برای بازرگانان خود به ارمغان می آورد. هر یک از این مدل های لوسترهای جدید باید متناسب با اندازه فضای مورد استفاده و میزان نور مورد نیاز آن استفاده شود. به عنوان مثال، ورودی ها با نور غلیظ و یک مدل کوچک روشن می شوند، در حالی که در آشپزخانه ها به دلیل پخت و پز، گاز گرفتن و گرد و غبار و آلودگی و همچنین نیاز به نور بیشتر باید از مدلی استفاده شود که تمیز کردن آن در ابتدا دشوار نباشد. دوم، به اندازه کافی برای پخش جدید در محیط آشپزخانه، میز ناهار خوری، کابینت. همچنین در اتاق خواب ها، چراغ ها توسط یک پوشش محافظت می شوند تا از شدت نور مستقیم کاسته شوند و در ساعت خواب مختل نشوند. به همین دلیل در فضای اتاق خواب معمولاً لوسترهای لوستر یا با کلاه های بیشتر محبوب هستند. انواع سبک لوستر و مدل آویز دیواری نیز با توجه به رنگ دکوراسیون داخلی و سبک مبلمان، فرش، گچ کاری و پرده و آویزهای منزل دارای اهمیت هستند.

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه آباژور پذیرایی با کیفیت مناسب

آباژور پذیرایی، یکی از وسایل لوکس در دکوراسیون منزل می باشد که، در بازار انواع و اقسام آن با انواع کیفیت ها و قیمت ها ی مختلف موجود می باشد. هر فرد یا خریدار می

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ