فروش لوستر
خانه / آباژور / فروش ویژه آباژور پذیرایی با کیفیت مناسب

فروش ویژه آباژور پذیرایی با کیفیت مناسب

آباژور پذیرایی، یکی از وسایل لوکس در دکوراسیون منزل می باشد که، در بازار انواع و اقسام آن با انواع کیفیت ها و قیمت ها ی مختلف موجود می باشد. هر فرد یا خریدار می تواند با مراجعه به مراکز فروش و بازارچه های وسایل دکوری پذیرایی نسبت به خردآن اقدام نمایند.

فروش ویژه آباژور پذیرایی با کیفیت مناسب

آشنایی با انواع آباژور

آشنایی با انواع آباژور
آباژور از یک پایه، کلاهک و سیستم برق رسانی تشکیل شده که کلاهک به لامپ وصل می‌ شود، تشکیل شده است. آباژور به‌ راحتی می‌ تواند زیبایی دکوراسیون منزل‌ را کامل کند. علاوه‌ بر آن می‌ توانید از نور آن به‌ هر شکلی که دلخواه‌ فرد است استفاده کند. یکی از مهم‌ ترین دلایل محبوبیت آباژور، تنوع  بیش‌ از اندازه آن است. آباژورها را به هر شکل، اندازه، بافت، جنس، سبک و رنگی که تصورش را بکنید می‌ سازند. بنابراین انتخاب آن کاملا به سلیقه فرد بستگی دارد. آباژورها درمدل‌های مختلفی ساخته می‌ شوند و تنوع آنها بسیار زیاد است. با این‌حال از انواع  آباژور براساس کاربرد آن می‌توان به آباژورهای پایه بلند که روی کف زمین قرار می‌ گیرند، آباژورهای پایه کوتاه رومیزی، آباژورهای آویزی و آباژورهای سه‌ بعدی و فانتزی اشاره کرد. آباژورهای پایه بلند، این آباژورها علاوه بر زیبایی محیط می‌ توانند روشنایی بخش خاصی از منزل را تأمین کنند. آباژورهای رومیزی،  این آباژورها را می‌ توانید روی میز عسلی، میز تحریر و حتی روی میز توالت برای روشنایی محیط اطراف قرار دهید. البته می‌ تواند صرفا جنبه تزئینی داشته باشد. این آباژور روی میز کنار تخت قرار داده شده و روشنایی ملایمی ایجاد کرده است. آباژورهای آویزی، بیشتتر برای تأمین روشنایی روی میزهای غذاخوری مناسب هستند، اما می‌توان به‌عنوان چراغ مطالعه و نظایر آن هم از آنها استفاده کرد. آباژورهای ال ای دی که به بالبینگ معروف هستند، زیبایی فوق‌العاده‌ای دارند و طرح و رنگ‌ های آنها بسیار متنوع است. بیشتر برای محیط اتاق خواب یا میز کار یا دکوراسیون مدرن مناسب هستند. طرح‌ های آن به ویژه برای کودکان بسیار جذاب است. آباژورها براساسِ شکل کلاهک به انواع زنگوله‌ای، کلاه چینی، طبلی، سلطنتی، شش گوش و مربعی دسته‌ بندی می‌شوند:

 • مدل زنگوله‌ ای برای مبلمان و دکوراسیون سنتی مناسب است
 • مدل کلاه چینی بیشتر برای دکوراسیون سبک معاصر مناسب است
 • مدل طبلی با دکوراسیون داخلی مدرن جورتر است
 • مدل سلطنتی شکل کلاسیک دارد و تقریبا با هر دکوراسیونی می‌تواند زیبا باشد
 • مدل شش گوش کمی غیرمعمول است 
 • مدل مربعی که با بیشتر انواع دکوراسیون هماهنگ می‌شود

کاربردهای مختلف آباژور پذیرایی

آباژورها در اندازه، شکل و جنس متفاوتی تولید می شوند. سرپوش یا شید بیشترین تأثیر را در ظاهر یک آباژور دارد.  آباژورهای مدرن در اشکالی مثل مربع، مستطیل و یا بیضی نیز ساخته می‌ شوند. هر یک از این اشکال را می‌ توان در جنس‌های متفاوتی نیز تهیه کرد. آباژورها از موادی مثل پوست، پلاستیک، شیشه، فلز، کاغذ و پارچه‌ هایی مانند ابریشم، کتان ساخته می‌ شوند. هنگام خرید آباژور باید توجه کنید که به‌ دنبال چه کاربردی هستید. مثلا از کاربرد آباژور پذیرایی این است که، نور را طوری متمرکز می‌ کنند که اشیا و یا فضاهای خاص سالن پذیرایی مشخص‌ تر شوند و گاهی  فقط برای زیباتر کردن فضا به‌ کار می‌رود. نکته مهم دیگر در مورد استفاده از آباژور پذیرایی محل قرار گرفتن آن است .آباژور نباید از میزی که روی آن قرار می گیرد بزرگتر باشد که لبه های آن بیرون بزند. قرار دادن آباژور روی میز یا کنسول مقابل در ورودی منزل می تواند فضایی مناسب باشد. یکی از بهترین جایگاه های آباژور روی میزهایی است که در دو طرف کاناپه و در فضای پذیرایی قرار دارند، زیرا علاوه بر فراهم کردن نورهای جذاب در پذیرایی به تقویت تعادل در فضا نیز کمک می کند،آ باژور را در محل های زیر می توانید جا دهید. 

 • بین دو مبل تک در فضای نشیمن
 • در کنار میز تلویزیون و یا ال سی دی دیواری
 • طرفین مبل سه نفره 
 • در کنار میز کنسول
 • در کنار میز غذاخوری
 • و فضاهای نسبتا پرت در دکوراسیون پذیرایی
 • آباژور لوکس و مدرن 

کیفیت آباژور پذیرایی به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت آباژور پذیرایی به چه عواملی بستگی دارد؟ آباژورها ابزار خوبی برای دیده شدن جزئیات دکوراسیون هستند. برای اینکه متوجه شوید در کدام فضاها می‌ توانید از نور بیشتری استفاده کنید، اگر سبک دکوراسیون مدرن دارید و از رنگ‌های تیره استفاده می کنید، به نور بیشتری برای محیط نیاز دارید. بنابراین از آباژورهایی با رنگ روشن استفاده کنید. ترکیب نوری که آباژور ایجاد می کند را در نظر داشته باشید. این ترکیب نوری که با کمک شید های رنگی ایجاد می شود، می تواند هماهنگ با دکوراسیون باشد. آباژورها، برای روشنایی و زیباسازی فضا ها مورد استفاده قرار می گیرد.  آباژورها علاوه بر روشن ساختن فضا ها، زیبایی دلنشینی به خانه می دهند. آباژور انواع مختلفی دارد و همچنین از رنگ‌های گوناگونی برخوردار هستند و که هر کدام از آن ها کارایی مخصوص به خود را دارند و در موقع نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. در سال های اخیر خرید آباژور پذیرایی رایج شده است و یک  منبع کسب درآمد نیز به شمار می رود. آباژور ها را از نظر کیفیت، قیمت و عوامل دیگر بررسی می شوند و بعضی از افراد آباژور مد نظر خود را با کیفیت بالا خریداری می نمایید و تا از خرید خود نیز راضی باشند. همچنین در اکثر فروشگاه ها کارشناس هایی وجود دارد که می توانید از صحبت آن ها نیز برای خرید خود استفاده نمایید. یکی از عوامل مهمی که درخرید باید به آن دقت نمایید پایه آباژور می باشد که باید بسیار محکم و کارآمد باشد.آ باژور ها قیمت های متنوعی را در بر می گیرند که این قیمت می تواند به عوامل گوناگونی بستگی داشته باشد. یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین آباژور کیفیت آن می باشد که هرچه کیفیت بالاتر برود قیمت نیز به تبع آن بالاتر خواهد رفت. از عوامل دیگر درتعیین قیمت می توانیم‌ به مواد اولیه برای ساخت آباژور، شرایط تهیه آباژور و ….. اشاره نماییم.

انواع مدل های آباژور پذیرایی در بازار

آباژورهای مناسب سالن پذیرایی در مدل های مختلفی می باشند. آباژور ها گزینه خوبی برای نورپردازی پذیرایی خانه هستند. انتخاب آباژور در دکوراسیون، کار جذابی است. نورپردازی دکوراسیون منزل برای تامین نور مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید در انتخاب لوستر، آباژور و منابع نور در دکوراسیون دقت کنید. لوستر و آباژور در دکوراسیون داخلی منزل مثل سالن پذیرایی  یا دفتر کار، از عناصری هستند که هم جنبه دکوراتیو دارند و هم جنبه کاربردی، انتخاب وسایل روشنایی نیاز به بررسی نکاتی دارد. منبع نور در هر فضایی می تواند با استفاده از ابزار های گوناگون تامین شود، اما این که بر چه اساسی این انخاب صورت گیرد موضوع دیگری است. تنوع لوستر ها و آباژورها کاربری های گوناگونی برای آن ها ایجاد می کند که این کاربری ها، از مهم ترین معیار های انتخاب است. این تنوع آنقدر زیاد است که انتخاب را دشوار می کند. اگر تصمیم دارید آباژور بخرید، ابتدا لازم است، چیدمان سالن پذیرایی منزل یا فضای کار و اندازه لوستر متناسب با آن را در نظر بگیرید. آباژور ها انواع گوناگونی دارند. ممکن است آباژور ایستاده، پایه دار، رومیزی و آباژورهایی با کلاهک های رنگی باشند.

 • آباژور ایستاده
 • آباژور پایه دار
 • آباژور رومیزی

 

 • آباژور ایستاده

آباژور ایستاده می‌ تواند تنها وسیله روشنایی در فضا باشد. برای تامین نور بیشتر می توانید از چند آباژور رومیزی استفاده کنید. تناسب طرح و رنگ آباژور را با سبک دکوراسیون فراموش نکنید.

 • آباژور‌ پایه‌دار

آباژور پایه‌ دار از اجزای دکوراسیون مدرن است. این آباژور را می تواند هم به عنوان آباژور رومیزی و هم به عنوان آباژور ایستاده مورد استفاده قرار گیرد. این آباژورها در فضا هایی با سقف کوتاه، موجب‌ بلندتر به نظر رسیدن سقف می شوند. آباژور‌ پایه‌دار، مناسب فضای پذیرایی است.

 • آباژور رومیزی

آباژور رومیزی برای استفاده در دکوراسیون دفتر کار و کنار تخت خواب بسیار مناسب است. این آباژور ها می توانند با تغییر نور اتاق فضای دلپذیرتری به وجود آورند.

 • روشنایی انواع مدل آباژور

آباژور ها باعث بهتر دیده‌ شدن جزییات دکوراسیون می‌ شوند. وجود تنها یک منبع نور اصلی در فضا، موجب می شود به جزئیات دیگر دکوراسیون توجه چندانی نشود. آباژورها ابزار خوبی برای دیده شدن جزئیات دکوراسیون هستند. برای اینکه متوجه شوید در کدام فضاها می‌ توانید از نور بیشتری استفاده کنید، اگر سبک دکوراسیون مدرن دارید و از رنگ‌های تیره استفاده می کنید، به نور بیشتری برای محیط نیاز دارید. بنابراین از آباژورهایی با رنگ روشن استفاده کنید. ترکیب نوری که آباژور ایجاد می کند را در نظر داشته باشید. این ترکیب نوری که با کمک شید های رنگی ایجاد می شود، می تواند هماهنگ با دکوراسیون باشد. فعالیت ‌هایی را که قرار است در هر فضا انجام شود، در نظر داشته باشید. برای مثال نور مناسب برای میز ناهار خوری نمی تواند با یک آباژور رومیزی تامین شود. اما در اتاق خواب، نور کمتری نیاز است. بنابراین می‌توانید برای اتاق خواب، آباژوری انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق خواب هماهنگ باشد و نور زیادی ایجاد نکند و نباید از آن برای سالن پذیرایی استفاده نمود..

۷ نکته طلایی هنگام خرید آباژور پذیرایی

۷ نکته طلایی هنگام خرید آباژور پذیرایینورپردازی صحیح در دکوراسیون منزل تاثیر مهمی دارد. برای اینکه نور مناسب فضا را با توجه به دکوراسیون منزل خود تأمین کنید، باید در انتخاب آباژور در دکوراسیون دقت کنید. هر چقدر هم که برای معماری داخلی منزل خود هزینه کنید، بدون انتخاب نور و روشنایی مناسب، دکوراسیون منزل شما کامل نخواهد شد. برای اینکه منزل خود را همانند یک اثر هنری جلوه دهید، باید بدانید چه نوع آباژوری برای فضای منزل شما مناسب است. آباژور ایستاده ، آباژور پایه‌دار و … انواع آباژور هستند. هنگامی که دکوراسیون منزل‌ تان به اتمام رسید، وقت آن است که برای نورپردازی تصمیم بگیرید. به طور معمول لوستر، می‌تواند نور محیطی کافی برای سالن ناهارخوری، نشیمن، آشپزخانه و اتاق‌ها ایجاد کند. می‌ توانید از یک جفت لوستر برای محیط‌ های بزرگ‌ تر استفاده کنید. با استفاده از دیمر به جای کلید می‌ توانید نور لوستر و آباژورها را تنظیم کنید و نورپردازی بهتری داشته باشید. برای انتخاب آباژور به هفت نکته طلایی زیر دقت کنید:

 • نور طبیعی را فراموش نکنید.
 • به نور مورد نیاز برای دکوراسیون منزل دقت داشته باشید.
 • برای انتخاب مدل مناسب یک سبک خاص را دنبال کنید، حتی اگر این سبک تلفیقی از چند سبک باشد.
 • از آباژورها در مکان درست برای تامین نور مورد نیاز دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.
 • دیمر را جایگزین کلیدهای اصلی کنترل نور کنید.
 • از تکنیک‌های نورپردازی غافل نشوید، برای نشان دادن آیتم‌های دکوراتیو از نور کافی استفاده کنید.
 • برای تهیه و انتخاب آباژور در دکوراسیون مورد نیاز در دکوراسیون منزل‌تان یک بودجه مشخص در نظر بگیرید. 

انتخاب آباژور پذیرایی برای چیدمان منزل

آباژور جز بهترین وسایل در دکوراسیون خانه است که هم از ظاهر زیبای آن  برای شیک و زیبا کردن خانه و هم از کاربرد آن می توان استفاده کرد. معمولا بیشتر افراد آباژور را در دکوراسیون اتاق خواب کنار تخت خواب قرار می دهند که هم به عنوان یک شب خواب خوب و هم به عنوان بهترین وسایل تزئینی در خانه استفاده می شود. ممکن است در نگاه اول فکر کنید آباژورها اصلا تاثیر چندانی در زیبایی خانه ندارند اما وقتی آن را در خانه قرار دهید متوجه خواهید شد تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد و باعث افزایش جذابیت دکوراسیون خانه می شود. آباژور ها در انواع طرح و رنگ ها ساخته شده اند اولین شرط زیبایی خانه هماهنگ بودن همه ی وسایل های داخل آن است پس اگر می خواهید دکوراسیون خانه ی شما با استفاده از آباژور زیباتر باشد آن را با سایر وسایل ها در خانه هماهنگ و ست انتخاب کنید. اگر قصد استفاده از آن در اتاق خواب دارید به نور و رنگ آن بیشتر توجه کنید حتمی آن را با توجه به محیط خانه و رنگ تختخواب خود انتخاب کنید. زیرا هماهنگ نبودن آباژور ها با دکوراسیون خانه تاثیر منفی در زیبایی آن دارد.خرید آباژور پذیرایی یکی از راه کارهی مناسب برای بیشتر جلوه دادن به دکوراسیون سالن پذیرایی می باشد. پس انتخاب آباژور پذیرایی، نیاز به صرف وقت برای کسب اطلاعات در مورد یک آباژور خوب می باشد و همچنین گذاشتن یک وقت مناسب دیگر برای خرید آن در بازار می باشد. چرا که مدل آباژور پذیرایی بسیار متنوع می باشد. گرچه کیفیت آباژور پذیرایی در انتخاب آن اولین اولویت را دارد.

مرکز فروش آباژور پذیرایی در بازار تهران

مرکز فروش آباژور پذیرایی در بازار تهران

آباژورها بهترین وسیله نورپردازی غیرسقفی در فضای منزل هستند. نورپردازی با آباژور این امکان را می‌ دهد نوری ناهماهنگ و متمرکز در منزل ایجاد شود. این یک دست نبودن نورپردازی این قابلیت را دارد که تمرکز و توجه را به نقاطی از منزل ببرید که چیدمان زیباتر یا وسایلی خاص‌تر دارد. بعضی خیابان ها و نقطه های  تهران از دیرباز مرکز فروش آباژور و وسایل نور و روشنایی پایتخت بوده است. عالی‌ترین و به‌روزترین آباژورها را می‌ توانید آنجا ببینید. از نظر سطح قیمت هم مناسب محسوب می‌ شود. حتی اگر دنبال یک آباژور لاکچری هستید و لاکچری‌تر می‌ پسندید و قیمت برایتان کمتر مهم است، مدل‌های وارداتی و لوکس آباژور در آنجا موجود می باشد. چرا که آنجا که بورس لوازم نور و روشنایی است. سطح قیمت متوسط دارد و تنوع آباژور هم در آن خوب است. 

مطلب پیشنهادی

خرید عمده انواع آباژور پلی استر تبریز

آباژور پلی استر یکی از جمله محصولات بسیار پرطرفدار در طرح و مدل های گوناگون می باشد که به منظور هرچه زیباتر نشان دادن منزل و محیط کار خود ار این ابزار نورپردازی

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ